Dance

BE READY MASTERS CUP

BE READY MASTERS CUP zostało stworzone z pasji do tańca, a przede wszystkim z misją dzielenia się tą niezwykłą pasją wśród każdego kto kocha taniec tak samo jak my.

Pragniemy zarażać ludzi miłością do sztuki poprzez wyrażanie swoich uczuć, emocji i wytrwałości w najpiękniejszej formie ruchu, której początki sięgają wielu milionów lat.

Naszym celem jest stworzenie międzynarodowego turnieju tańca, który po pewnym czasie będzie organizowany we wszystkich największych krajach na całym świecie, i stanie się wizytówką doskonałości, jakości oraz wspaniałych wrażeń dla wszystkich uczestników BE READY MASTERS CUP.

BE READY MASTERS CUP jest idealnym miejscem dla każdego tancerza, który swoje życie tak samo jak my poświęca dla tańca, i pragnie się wciąż rozwijać w tym wspaniałym kierunku.

To miejsce to nie tylko turniej tańca, to także miejsce rozwoju oraz doskonalenia siebie w trakcie międzynarodowych warsztatów tanecznych, którego prelegentami są niezwykli tancerze, trenerzy szkoleniowcy z największym doświadczeniem oraz najwyższą klasą osobowości tanecznej na całym świecie.

BE READY MASTERS CUP
jest w dzisiejszych czasach
„MUST TO DO”
na liście międzynarodowego kalendarium turniejów tańca 2021.

Podnieś swoją rangę, wystartuj na BE READY MASTERS CUP i udowodnij że to właśnie Ty jesteś w takim momencie swojej drogi tanecznej, w której nie ma rzeczy niemożliwych.

Niemożliwe jest tylko to, że Ciebie tam nie będzie!

New Date BeReadyMastersCup Competition 2021 Zamknij